Пракса во МЦА

Praksa-vo-MCA.png

Пракса во МЦА


#StayAtHome Internship

МЦА објавува пракса за КОВИД периодот со фокус на backend технологии, со можност за вработување. Огласот можете да го погледнете тука: LINK

Извор: ФИНКИ

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail