Пракса во MCA

Компанијата MCA објавува оглас за летна студентска пракса.

Сите заинтересирани студенти можат да го погледнат огласот подолу.

Документ Големина на документ
PDF icon 2018_summer_intership.pdf 243.59 KB

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail