Пракса во ОКТА

Praksa-vo-OKTA.jpg

Пракса во ОКТА


Компанијата ОКТА објавува оглас за пракса. Повеќе информации може да се најдат на следниот линк.

Извор: ФИНКИ

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail