Пракса во Tomato Talent

 Компанијата , Tomato Talent има потреба од BI(Business intelligence) практикант со можност за вработување.

https://studenti.mk/konkursi-2018-2019/

Во прилог е описот на работното место.

ДокументГолемина на документ
PDF icon jd_tomato_talent.pdf305.94 KB

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail
Top