60337249_388444858418492_7415679585401962496_n.jpg

Студентите од Безбедносно инженерство во склоп на редовната практична настава беа во посета на ЕУРОБРИК Компани ДОО – Велес и во цементарница УСЈЕ во Скопје.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail