Практикантска работа во ЕВН Македонија

EVN-OBJAVUVA-OGLAS-ZA-PRAKTIKANTSKA-RABOTA.jpg

ЕВН ОБЈАВУВА ОГЛАС ЗА ПРАКТИКАНТСКА РАБОТА

Првото професионално искуство во ЕВН може да се стекне како студент. Ви нудиме интересни активности, работа со ментор, обуки, дружење, нови вештини, одлична можност за практична имплементација на академското знаење.

[pdf-embedder url=”https://studenti.mk/wp-content/uploads/2017/05/ttDjrvq740ahDlqFPhndtg.pdf”]

 

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail