Практикантство во Алкалоид АД Скопје

Доколку сакате да се запознаете со работата во една од најдобрите фармацевтски компании во Југоисточна Европа, бидете дел од програмата за практикантство во Алкалоид АД Скопје

 

Превземете го огласот во PDF формат овде

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail