Предавач за Cisco технологии

semos-edukacija.png

Семос Едукација има потреба од хонорарен предавач за Cisco технологии.

Потребни квалификации:

  • Високо образование од областа на компјутерски / информатички науки;
  • Работно искуство од минимум 3 години во областа;
  • CCNP сертификат.

 

Вашето CV пратете го на kariera@semos.com.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail