Продавачи во Скопје и Тетово

tehnomarket.png

ДППУ ТЕХНОМАРКЕТ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Скопје е брзо растечка компанија која нуди можност за постојан развој и професионално усовршување на своите вработени.

ТЕХНОМАРКЕТ  распишува оглас за вработување на ПРОДАВАЧИ во Скопје и Тетово

Потребни квалификации:

  • Минимум ССС;
  • Пожелно е претходно работно искуство во продажба на бела техника, ТВ, аудио и видео опрема;
  • Познавање на работа со компјутер, MS Office, Internet Explorer;
  • Познавањето на англискиот јазик ќе се смета за предност.

Што нудиме:

  • Работа во 2 смени – 40 часа неделно;
  • Редовни месечни примања и додатоци согласно Закон и бонуси за успешно работење,
  • Обуки и напредок во кариерата
  • Изборот ќе се врши во рок од 45/90/120 дена, во зависност од бројот на пријавените кандидати.

Доколку сте заинтересирани за интересна и динамична работа, а воедно го поседувате потребното образование, квалификации за успешно извршување на работните задачи, испратете ја вашата кратка биографија на e-mail: vrabotuvanje@tehnomarket.com.mk, со назнака: Оглас за продавач во Техномаркет Скопје и Тетово .

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail