Проектен конкурс за доделување стипендии од РСМ Македонија во соработка со Економскиот факултет-Скопје, УКИМ

  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail