Програмер

venikom-mobile.png

Фирмата ВЕНИКОМ СОФТВЕР има потреба од два програмери на следните позиции:

1.Senior programmer со познавање на

  • Visual Basic 6,VB.NET, C#, MS Access,Crystal Reports,MySql ili MS SQL Server I
  • искуство во работа со сметководствени програми за Материјално-Финасиско работење,Личен Доход и Основни Средства.

2.Junior programmer

  • минимум познавања на горенаведените програмски алатки
  • желба за работа со наведената проблематика.

Контакт : ilija@venikom.com

Тел: 02 3093774

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail