Пролетна пракса во SORSIX

Proletna-praksa-vo-SORSIX.jpg

Пролетна пракса во SORSIX

Компанијата SORSIX објавува оглас за пролетна пракса. Повеќе информации може да се најдат на следниотлинк.

Извор: ФИНКИ

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail