ПРОНАШЛЕ ВЕЛИГДЕНСКО ЈАЈЦЕ СТАРО ДЕВЕТ ГОДИНИ: Одлучиле да го скршат, а тоа што им се случило никогаш нема да го заборават (видео)

gdfgdf.jpg

Едно америкнаско семејство додека го уредувало својот дом за време на празниците, зад еден мебел пронашле јајце кое стоело таму од 2008 година.

Тие одлучиле да го скршат за да видат што ќе се случи, а судејќи според коментарите во видеото, освен тоа што јајцето „експлодирало“ во просторијата почнала да се шири лош мирис.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail