Прв онлајн шопинг мол во Македонија: „Инспира мол“

Prv-onlajn-shoping-mol-vo-Makedonija-Inspira-mol.png

Прв онлајн шопинг мол во Македонија: „Инспира мол“

,,Инспира Мол’’ е првиот онлајн шопинг мол во регионот кој нуди широк спектар на производи, како гардероба, накит, козметика, електроника, декоративни подароци и многу други работи за мажи, жени и деца.

Примарна цел има обединување на трговците од мало, средно и големо претпријатие на едно место, на дигитална платформа за продажба на производи правејќи го процесот на купување едноставен, и при тоа достапност на купувачите до повеќе производи од различни трговци кои ги имаат промовирано своите производи на платформата.

Затекнати во пандемија каде што се наоѓаме, потребата за онлајн купување е сè повеќе изразена, и  веруваме дека модата е деловна активност на оптимизам што треба да ја развиваме, каде што со нови возбудливи партнерства нудиме постојани можности да им служиме на повеќе клиенти на повеќе начини со ново, релевантно искуство за купување и инспиративен стил.

Зголемете го вашиот обрт на продажба и промовирајте го вашиот бренд со нашата професионална апликација за електронска трговија. Понудете им на клиентите безбедно и сигурно купување со достава до нивниот дом.

„Со зголемување на трендот на онлајн продажбата, кој на територијата на нашата држава расте од година во година, и сè повеќе луѓето се насочуваат кон купувањето онлајн (e-commerce) „Инспира Мол”  ги обедини сите трговци , со цел да им овозможи на купувачите лесен и брз преглед на најновите трендовски колекции“. – велат основачите.

Доколку сакате токму вашите производи да бидат пласирани на „Инспира мол“, бесплатно аплицирајте на следниот линк: www.inspiramall.com.

Заследете го Инспира Мол и на Фејсбук и Инстаграм.

Извор: vistina.com.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail