Прв свечен час на студентите на постдипломски студии од генерацијата 2019/2020

pokana-za-prv-svechen-chas-1024x768-1.jpg

На Факултетот за електротехника и информацискии технологии на 6.11.2019 година ќе се одржи првиот свечен студентите на постдипломски студии од генерацијата 2019/2020час

Деканот на Феит, проф Димитар Ташковски ќе се обрати на студентите.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail