Qatar Airways со нови линии од Скопје: Вашиот одмор од соништата е на само еден клик од вас!

airport-hand-961x270.jpg

Со четири летови Скопје – Доха неделно, почнувајќи од 17-ти јули 2017 година, ќе имате можност да ги посетите најатрактивните туристички дестинации, по екстра поволни цени!

Новиот лет овозможува директно патување од Македонија не само до Катар, туку до клучните бизнис центри и најатрактивните туристички дестинации во целиот свет. Qatar Airways ве поврзува со највозбудливите дестинации во целиот свет!

Со новата линија ќе имате можност да се релаксирате на златните плажи на Дубаи, да уживате во гастрономските задоволства во Бангкок, или да ја откриете магијата на Сингапур.

Што чекате? Вашиот одмор од соништата е на само еден клик од вас!

Тимот на Qatar Airways со нетрпение чека да ви посака добредојде!

Повеќе детали и понуди може да видите на ЛИНКОТ

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail