РАБОТА НА БРОД – РАБОТНИ ПОНУДИ ЗА ОНИЕ ОД ВАС КОИ САКААТ ДА БИДАТ НАЈДОБРИ

live.png

Коузон најавува голема регрутација на млади и амбициозни кадри од Македонија кои сакат да се стекнат со врвни квалификации и да работат за најдобрата СПА компанија на светот.
Можноста да се оствари сонот – е само на дофат до Вас.

Коузон Ви нуди можност да се пријавите , да имате интервју со менаџерите за вработување на STEINER LEISURE * – THE ON BOARD SPA BY STEINER . http://www.theonboardspa.com/

Еден од најголем бенефит за Вас ќе биде можноста да патувате за Лондон на неколку неделна обука во Тренинг академијата на Steiner Leisure https://goo.gl/13iPGF

ЗА КОИ ПОЗИЦИИ МОЖЕТЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ ?

– Massage Therapists
– Beauty Therapists
– Acupuncturists
– Medi-Spa – Practice aesthetics medicine
– Nail Technicians
– Personal Trainers – Фитнес инструктури
– Barbers
– Hair Stylists
– Receptionists

ШТО ДОБИВАТЕ СО ВРАБОТУВАЊЕТО НА БРОД СО STEINER ?

Одговорот на ова прашање е едноставен , бидеќи добивате се што може да посакате .

1. Добовате обука од најдобрите светски обучувачи за
позицијата за која ќе аплицирате
2. Ќе работите за најдобрата светска СПА компанија
3. Сместувањето и храната на бродовите е бесплатно
4. Добивате можност да зарабоувате повеќе и повеќе ,
доколку се ангажирате во извршувањето на вашите
работни задачи ( дополнителен % од продажба )
5. Ќе можете да ги посетите сите светски туристички
дестинации до кои се доаѓа по воден пат
6. Ќе имате можност за напредување во Вашата
кариера.

Ако сето ова Ви звучи интересно ,примамливо и атрактивно и сакате да „запловите “ во нови води од Вашиот живот , Ве покануваме да не контактирате и да аплциирате.
За аплицирање доволни се следниве работи :

1. Да ни испратите ЦВ на англиски јазик
2. Да имате желба да се надоградите во професијата за
која сакате да работите
3. Да зборувате англиски

Се останато ќе биде наша грижа
Ве молиме контактирајте не на 078 45 44 26 или на е-маил [email protected]

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail