РАБОТА НА БРОД ЗА ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ СВЕТСКИ КОМПАНИИ

norveska.jpg

РАБОТА НА БРОД ЗА ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ СВЕТСКИ КОМПАНИИ
КОУЗОН ВЕ ВОДИ ВО СВЕТОТ НА ПРЕСТИЖНИТЕ ВРАБОТУВАЊА

Во интерес на сите оние кои бараат престижно вработување во cruises индустријата , најавуваме дека КОУЗОН организира интервју со менаџерите за вработување на VIKING OCEAN CRUISES во

Процесот на селекција на кандидати кои ќе можат да се појават на ова интервју е во тек.

Доколку Вие сакате да работите за една од најдобрите светски компании, ве покануваме да аплциирате на info@kouzon.com.mk
Доволно е да ни испратите CV – English version и веднаш ќе ве поканиме на разговор со Вас.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail