nujork.jpg

Работна понуда САМО за студентите од Македонија

Кој прв аплицира – тој добива можност за избор на повеќе атрактивни работни понуди.
Оваа работната понуда за работа во ресторан за брза храна во BLOOKLYN NYC – ќе биде отворена за аплицирање до 9 Ноември .

РАБОТОДАВЕЦ – Nathans Famous – Brookly NYC 🇺🇸 🇺🇸 🇺🇸
ПЛАТА ПО РАБОТЕН ЧАС – 15.00 долари
ПРЕКУВРЕМЕНА РАБОТА – 22.50 долари
Други бенефити од ова вработување :
– Participants receive one free meal from the employee meal menu per shift.
– Можност за 2-ра работа

Аплицирањето е во тек . ПОБРЗАЈТЕ и работете во Њу ЈОРК .
За повеќе информации јавете се на 078 45 44 36 или испратете ни е-маил на info@kouzon.com.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail