Работно место: Aгент за продажба

megamobil.jpg
  • Мегамобил
  • Активен до 27.01.2017
  • Позиција: Продавач/трговец

Имаме потреба од кандидатка за работа во продавница за продажба на галантерија за мобилни телефони и прием на сервис за истите.

Обврски:

  • Продажба и услужување на коминтенти.
  • Дополнување на роба во излог и постојана контрола на изложената роба.
  • Одржување на хигиена и среденост во работните простории.

Вашето CV задолжително испратете го со фотографија.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ

  • Кандидатките треба да бидат комуникативни, услужливи снаодливи и брзо да работат на компјутер.

Е-ПОШТА: [email protected]

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail