Работно Место: Архитект

gemma.jpg
Регион: Скопски,
Објавен од: Најди Работа,
Објавувач: Гемма инженеринг
Популарност на компанијата:
  Популарност на компанијата, оценета според гласовите на посетителите на сајтот.
Област: Градежништво и Архитектура
Работно Место: Архитект
Број на работни места: 5
Тип на работно место (постојано времено): Постојано
Објавен на: 02/12/2016
Краен рок за пријавување: 28/12/2016
Оглас внесен на: 01/12/2016
Емаил: info@gemma.mk
URL: Нема информации
Контакт телефон:
Поштенски Фах:
Адреса за апликација:
Назнака (референца) на огласот:
Договор во месеци:  
Почеток на работен однос:
Плата: 18000
Потребни Квалификации:
Целосен оглас:
Гемма инженеринг има потреба од архитекти
Потребни квалификации
ВСС- дипломиран архитект
AUTOCAD
англиски јазик
Работно искуство не е потребно
Заинтересираните своето CV да го пратат на info@gemma.mk
Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail