Работно место: Доктор

medik.jpg
Регион: Скопски,
Објавен од: Најди Работа,
Објавувач: ПзуХигинЛаб
Популарност на компанијата:
  Популарност на компанијата, оценета според гласовите на посетителите на сајтот.
Област: Медицина
Работно Место: Доктор/ка
Број на работни места: 1
Тип на работно место (постојано времено): Постојано
Објавен на: 30/11/2016
Краен рок за пријавување: 31/12/2016
Оглас внесен на: 29/11/2016
Емаил: pzuhigin.lab@gmail.com
URL: Нема информации
Контакт телефон: 075305201
Поштенски Фах:
Адреса за апликација: Чаир
Назнака (референца) на огласот:
Договор во месеци:  
Почеток на работен однос:
Плата: по договор
Потребни Квалификации: Доктор по општа медицина
Број на прегледи: 350
Аплицирај
Целосен оглас:
ПЗУ Биохем Медика итно има потреба за вработување на доктор по општа медицина, со лиценца за работа, без или со работно искуство.
Сите заинтересирани да испратат CV на емаил: pzuhigin.lab@gmail.com
Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail