Работно место: Програмер

eyatee.png

Eyetea Solutions бара бекенд веб програмер со минимум 2 години искуство со Python, Django и MySQL. Познавање на Линукс оперативни системи и фронтенд технологии се смета за плус.

Позицијата е за наш клиент лоциран во Финска. Работата може да се одвива во нашата канцеларија во Скопје, со можност за повремена работа од дома. Исто така можно е да има повремени патувања до Хелсинки.

Сите заинтересирани нека се пријават на [email protected]

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail