Работно место: ВЕБ ПРОГРАМЕР

programer.jpg

Се бара ASP.NET (junior) програмер за работа во софтверска фирма за развој и одржување на софтверски апликации.

Работната позиција нуди постојано усовршување на веќе постоечките знаења поради разноликоста на барањата кои се поставуваат од страна на корисниците.

Работно искуство не е потребно.

Се покануваат сите кандидати да ја достават својата кратка биографија и својата работна кариера да ја започнат кај нас.

ВАЖНО: Својата биографија пратете ја во PDF формат на следнава е-маил адреса: prodazba@vin-info-sistemi.com

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ

 • ASP.NET C#,
 • SQL,
 • HTML,
 • CSS,
 • Javascript,
 • JQuery,
 • JSON,
 • SAP Crystal Reports,
 • познавање на DevExpress контроли.

Е-ПОШТА: prodazba@vin-info-sistemi.com

 

Што мислиш ти?
 • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
 • Mail