Ramstore Вработува

ramstore.png

Друштвото за трговија и услуги РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО –Скопје има потреба од вработување на следните позиции:

Касиери и Продавачи

Локација:Скопје

Успешниот кандидат треба да поседува:

  • Завршено средно образование
  • Желба за работа и унапредување
  • Ефективност и ефикасност
  • Личност во која може да се има доверба
  • Културен и љубезен
  • Комуникативен

Почитувани, огласот се однесува само за маркетите во Скопје.

Вашите CV-а испратете ги на следната е-маил адреса: ramstore@ramstore.com.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail