Распродажба: Телевизори за 50 евра, автомобили за 1000 евра

e-aukcii.jpg

Управата за јавни приходи на 29 март ќе одржи аукција и комерцијална продажба на предмети запленети од даночни обврзници. Се нудат автомобили со почетни цени од 1.000 евра нагоре, телевизори со почетни цени од 50 евра нагоре, машини за шиење, товарни моторни возила, компјутери.

Повеќе  за аукцијата прочитаје на следниов ЛИНК

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail