Резултати од конкурс за доделување студентски стипендии за академската 2019/2020

mon.jpg

Министерството за образование ги објауви резултатите за стипендиите 2019/2020 година.
Повеќе може да погледнете тука.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail