Санте Плус Болницата во Скопје отвора нови работни позиции

sante-plus-hospital.png

Санте Плус Болницата во Скопје отвора нови работни позиции за:

  • ортопедски хирург
  • анестезиолог
  • специјалист по општа хирургија
  • анестетичар
  • инструментарка
  • акушерка

Потребно е работно искуство и лиценца за работа.

Сите апликации одат исклучиво преку електронска пошта со ЦВ на

vrabotuvanje123@gmail.com

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail