Се бараат програмери

akcent-doel.jpg

Junior JAVA програмери – Скопје и Струмица

Потребни квалификации:

  • Основни познавања: Java, HTML/CSS, JavaScript, MySQL
  • Познавање на: Android SDK, Python, Qt се смета за предност.
  • Сериозност, потрага по константно подобрување
  • Желба за работа  во интер-дисциплинарно окружување

Ве молиме испратете е-маил со Вашето CV на [email protected] со назнака за која позиција аплицирате

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail