Се бараат студенти од Правен факултет за пракса

praksa.jpg

Повик за пракса во Грант Торнтон Консалтинг, Скопје за студенти од Правен Факултет.

Доколку сте заитересирани, Ве молиме да ја испратите вашата кратка биографија на Careers@mk.gt.com со назнака дека аплицирате за пракса.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail