Селфи од Дубровник

selfi.jpg

Непозната и неверојатно атрактивна девојка направила селфи во Дубровник и фотографијата сега експресно се споделува по сите социјални мрежи.

Фотографијата е направена во Порпорели, а споделена е и на Фејсбук и на Инстаграм неколку илјади пати.

На Инстаграм фотографијата ја споделила станицата wonderfuldestinations а девојката е означена како annagabriella_traveldiary

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.