Семос има потреба од вработување на програмер

semos-cloud-solutions.jpg

Семос има потреба од вработување на програмер со работно искуство од минимум три години и следните вештини :

  • Познавање на Microsoft SQL Server
  • Искуство со работење на ERP проекти
  • Изработка на техничка и проектна документација
  • Способност за работа со тим
  • Комуникативност
  • Познавање на англиски јазик
  • Возачка дозвола

​Сите заинтересирани лица, своите биографии и CV-ја да ги испратат на [email protected]

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail