Шпаркасе отвори нов банкомат во Охрид

sparkase-banka-facebook-580x580.jpg

Шпаркасе Банка Македонија АД Скопје ги известува своите корисници дека со цел проширување на својата мрежа на поставени банкомати и обезбедување на што поголема достапност на услугите низ цела Македонија отвори нов банкомат со нова локација, лоциран на ул. 15-ти Корпус бр.1 Охрид.

Повеќе информации за мрежата на експозитури и локатор на банкомати на Шпаркасе Банка Македонија можeте да ги погледнете на следниот линк.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail