Сите ранци го имаат ова-но дали сте се запрашале за што може да ви послужи овој детаљ

59079b0a429b336c768b456e-1136-852-640x480.jpg

Речиси сите ранци во поново време ја имаат оваа лепенка во форма на баквала со две линии од левата и десната страна на предниот дел од ранецот, но дали некогаш сте се запрашале за што би можела да ви послужи таа?

Сепак иако многумина сметаат дека тоа е само обичен кожен знак, ова е одлично место за дополнителен багаж во вашиот ранец, на пример доколку вашите патики не ги собере во ранецот ова е идеалното место за нив, погледнете.

 

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail