Skopje Beer Fest на стадионот АРМ

skopje-beer-fest.jpg

Со најдобрите пива проследени со богата музичка програма и вкусна храна ќе уживаат жителите на Скопје од 20 до 22 септември на стадионот на АРМ.

Влезот на Skopje Beer Fest ќе биде бесплатен.
Повеќе информаци наскоро.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail