Смешно видео: Кучето на глупавата комшивка ми задави десет кокошки и еден петел!

tanja-1.png

На урнебенсите изјави на гледачите кои се јавуваат во емисиите во живо, нема крај.

Оваа госпоѓа дефинитивно заслужува аплауз бидејќи беше искрена и си призна дека нејзината е смешна.

Водителката не издржа, а да не се насмее, се надеваме и вие исто!

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail