Sparkasse Room во Јавна Соба!

image001.jpg

Од 23.5.2018 „Sparkasse Room“ е отворена за сите вас кои барате ново инспиративно место за сите ваши нови храбри идеи.

Напуштете ја канцеларијата и заедно со вашиот тим уживајте додека работите. Имате постојан пристап до интернет, одлична храна и совршен амбиент за работа.

Ве чекаме во Sparkasse Room во Јавна Соба!

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail