Спорт Лаиф Трејд има потреба од вработување на Шанкери/Келнери

SPORTT.jpg

Спорт Лаиф Трејд има потреба од вработување на Шанкери/Келнери за работа во Скопје.

Потребни квалификации:

Основно познавање на компјутери
Завршено средно образование
Со или без работно искуство

Личен профил :

Комуникативна и одговорна личност
Тимска работа и професионален однос кон клиентите
Самоиницијативност и посветеност на работа

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail