Steiner Leisure Вработува

41073954_10156036040668019_2001452543732875264_n.jpg

НАЈДОБРАТА СВЕТСКА СПА КОМПАНИЈА ИНТЕРВЈУ ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ВО СКОПЈЕ 25-26 Септември
ИМАТЕ ЖЕЛБА ЗА НОВ ПРЕДИЗВИК ВО ЖИВОТОТ ?

ДАЛИ СТЕ РАЗМИСЛУВАЛЕ ЗА ПАТУВАЊЕ И РАБОТА ?
ДАЛИ ЗНАЕТЕ КОЈА Е НАЈДОБРАТА СПА КОМПАНИЈА НА СВЕТОТ ?

Заработете фантастични суми додека патувате низ целиот свет.
Коузон со гордост ви ја претставува Steiner Leisure, компанијата која вработува професионалци во нивните СПА центри на повеќе од 150 бродови низ сите мориња и океани.

ОТВОРЕНИ ПОЗИЦИИ:

  • Фризери
  • Фитнес тренери
  • Маникир техничари
  • Масери
  • Козметичари
  • Акупунктура терапевти
  • Доктори за естетска медицина

Разговорен англиски е потребен за сите позиции. Аплицирајте сега на info@kouzon.com.mk
Интервјуто со менаџерите на STEINER LEISUREќесеодржи во Скопје на 25-26 Септември

LIVE YOUR DREAM WITH KOUZON

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail