Студентското собрание на Факултетот за безбедност – Скопје, претседателот на ФСС објавува КОНКУРС за избор на заменик студентски правобранител

  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail