Технолог во производство

rimes.png

Месна  индустрија  има потреба од  вработување на  технолог  во производствен процес за преработка на месо и производство  на  месни  преработки. Кандидатот треба да има завршено ВСС образование  и работно искуство  во иста област. Сите заинтересирани кандидати  можат да аплицираат  и да го испратат своето  CV  на  маил  contact@rimes.com.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail