trend-food-bar.gif

Тренд Фуд Бар  има потреба од Шанкери/ки со и без работно искуство ( одговорни, културни и сериозни кон работните обврски)

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование,
 • Познавање на англиски јазик ќе се смета за предност,
 • Со или без работно искуство,
 • Работно познавање на компјутери.

Личен профил:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност,
 • Љубезност и педантност, со позитивен став,
 • Самоиницијативност и посветеност на работата,
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти .

Ние нудиме:

 • Одлични и динамични услови за работа,
 • Усовршување како и одлична заработка,
 • Дневница од 900 денари.

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават на следната е – маил адреса: jasmina@caffetrend.mk со задолжителна назнака ”Шанкери/ки”.

Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција.

Што мислиш ти?
 • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
 • Mail