uklo-logo.jpg

Во организација на Техничкиот факултет- Битола, во периодот од 28 до 30 мај 2020 година ќе се одржи третата меѓународна конференција  насловена Транспортот во современото општество.

Повеќе информации за Конференцијата може да се најдат на следниот линк.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail