ТУРИСТИЧКИ РАБОТНИЦИ ОХРИД

fibula-logo-1.fw_.png

ФИБУЛА ЕР ТРАВЕЛ ОХРИД има потреба од вработување на хотелски претставници и туристички водичи/пратители.

Задолжително познавање на англиски јазик.

Предност ќе имаат кандидатите со познавање на Полски, Холандски и Француски јазик.

CV да се испраќа на [email protected]

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail