Fibula-Logo.jpg

Фибула Ер Травел Дооел Скопје има потреба од вработување на туристички работник во Скопје со познавање на англиски јазик.

Кратка биографија да се испраќа на e-mail адреса: vrabotuvanje@fibula.com.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail