УЧИТЕЛ/КА ПО ГЕРМАНСКИ ЈАЗИК

NASTAVNIK-ZA-ODDELENSKA-I-PREDMETNA-NASTAVA.jpg

УЧИТЕЛ/КА ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

Се бара учител/ка по германски јазик со завршен Филолошки факултет за работа во едукативен центар во Капиштец.

Апликантите да бидат од Капиштец и околината за цело или пола работно време *по договор и потреба со и без работно искуство.

Аплицирање со CV на mail: [email protected]

Извор: kariera.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail