УЈП повторно распродава: Најдобрата понуда-автомобил за 1000 евра

ujp-1.jpg
Управата за јавни приходи организира нова е-аукција на предмети и ствари запленети од даночни обврзници.
На оваа аукција се продаваат автомобили, печки на плин, машини за шиење, мешалки за бетон…
Најдобрата понуда е секако автомобилот Даеву Матиз (2007 година) кој се продава за точно 1000 евра! Дополнително, се продаваат мерцедеси, возила од марката пежо, вокфсваген и слично.
На следниот линк ќе ги најдете сите 50-на предмети кои се предмет на оваа аукција.
Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail