УКЛО и Систина Офталмологија – Во функција на здравјето

17952916_1428529387214220_7329812136224047779_n.jpg

СИСТИНА ОФТАЛМОЛОГИЈА И УКЛО ОРГАНИЗИРААТ БЕСПЛАТНОТО СОВЕТУВАЊЕ ЗА ЛАСЕРСКАТА КОРЕКЦИЈА НА ДИОПТРИЈА ЗА ВРАБОТЕНИ И СТУДЕНТИ.

БЕСПЛАТНОТО СОВЕТУВАЊЕ ЌЕ СЕ ОДРЖИ НА 16 МАЈ (ВТОРНИК) ВО „БЕЛА КУЌА ХОТЕЛ БИСТРО”  ОД 13:00 ДО 15:00 ЧАСОТ. 

Пријавување на: https://www.facebook.com/events/1931500913749553/

или на мejл:  contact@sistinaoftalmologija.mk со внесување на име, презиме и телефонскиот број, со назнака „Советување во Битола“, најдоцна до 16.05.2017.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail