uklo.jpg

Пријавување на кандидати 13 и 16.09.2019

Објавување прелиминарна ранг-листа 18.09.2019

Запишување на кандидати 23 09.2019.

Повеќе информации тука.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail