УНИФРИГО – КОНКУРС ЗА УЧЕСТВО (ПЛАТЕНО) ВО НОВ ПРОЕКТ- СО МОЖНОСТ ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

UNIFRIGO-KONKURS-ZA-UCHESTVO-PLATENO-VO-NOV-PROEKT-SO-MO-ZNOST-ZA-VRABOTUVANJE.jpg

УНИФРИГО - КОНКУРС ЗА УЧЕСТВО (ПЛАТЕНО) ВО НОВ ПРОЕКТ- СО МОЖНОСТ ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

УНИФРИГО – конкурс за учество (платено) во нов проект- со можност за вработување

Извор: МФ

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail